Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195193

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistoodangu müügisprotsessi organiseerimine, planeerimine, ja arendamine;

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus ja jooniste lugemise oskus;
  • Eelnev töökogemus metalltoodangu müügisektoris vähemalt 5 a.;
  • Kohusetundlikkus ning hea pingetaluvus;
  • Iseseisva töö tegemise võime;
  • Hea arvuti kasutamise oskus;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Täpsus, korrektsus ja vastutustundlikus;
  • Hea organiseerimisvõime, lojaalsus;
  • Reaalne keeleoskus: Eesti, Vene, Inglise ning soov. Saksa ja/või Soome

Ettevõte pakub

  • Arenemisvõimalusi stabiilselt arenevas ettevõttes;
  • Vaheldusrikast ja vastutusrikast tööd;
  • Perspektiivikat töökohta ja stabiilse sissetulekut.

Tööpakkumise number
#195193

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Metal-Disain OÜ on stabiilselt arenev, noore kollektiiviga metalltoodangu müügiga tegelev ettevõtte. Firma põhitoodangu nimekirjas on metallrestid, võrgud, metallist redelid ja muud metalltooted. Metal-Disain OÜ on Saksa kontserni Meiser ametlik esindaja.

Vaata rohkem