Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340054

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aruandlus
klientidega suhtlemine
klientide vajaduste väljaselgitamine
klientide nõustamine
müügilepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

naeratad inimestele
eesmärkidele suunatud mõtlemisega
tahe õppida ja omandada uusi teadmisi
eneseteostuse vajadus
väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

kliendibaasi
väljaõpet ja koolitusi
tugevat meeskonda, kuhu kuuluda
erinevaid boonuseid (nt. reisid)
arenguvõimalusi ja korralikku teenimisvõimalust

Lisainfo

Tähtis!

Peab meeldima liikuv töö, tuleb omada autojuhilube ja võimalust kasutada isiklikku autot.

Tööpakkumise number
#340054

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014

Rahvusvahelise ettevõtte Lux visiooniks on luua tervislikumat elukeskkonda ja paremat tulevikku inimestele üle terve maailma. Missiooniks on läbi
oma toodete rahuldada klientide igapäeva vajadusi ning pakkuda tasemel teenindust.

Koostöös Eesti Allergialiiduga on meie prioriteetideks ja tegevusvaldkondadeks: puhtam kodu, puhtam vesi ja puhtam õhk.

Otsime oma meeskonda müügiesindajaid.

Vaata rohkem