Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358657

Tööpakkumise number

358657

Töö kirjeldus

• Toodete/teenuste aktiivne müük nii telefoni teel kui ka e-posti teel;
• Klientidega suhtlemine;
• Olemasolevate ja uute kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine;
• Müügiesindaja töökohustuste hulka kuulub lisaks ka planeerimise assisteerimine ning müügi- ja turundustegevuse analüüs.

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskharidus;
• Eelnev töökogemus müügi valdkonnas;
• Üldised teadmised turundusest;
• Iseseisva töö oskus;
• Kohusetundlikkus ja täpsus;
• Planeerimis- ja analüüsioskus;
• Väga hea suhtlemisoskus;
• Hea eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

• Häid töötingimusi;
• Sõbralikku kollektiivi;
• Vaheldusrikast ja huvitavat tööd, arenemisvõimalusi;
• Põhipalka + tulemustasu vastavalt töö resultaadile.

Lisainfo

Facebook: https://www.facebook.com/SamsaFamilyBakers

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2014

Tutvustame Teile Usbekistani rahvusköögi meistriteost – Samsat!
Samsa on ida küpsetis, mida tehakse erilise retsepti järgi hapnemata, lehttaignast.

Kes me oleme?
Eestis tegeleb samsa tootmisega pere pagariäri Samsa Family Bakers.
Juba viis aastat me rõõmustame meie partnereid ja lihtsalt samsa armastajaid hämmastavate küpsetistega.
Pakume samsat 24 erineva lisandiga!

Head isu!