Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323156

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uute klientide leidmine ja lepingute sõlmimine
- tooteportfellis olevate toodete aktiivne müük klientidele
- kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- kliendilt tellimuste võtmine
- turuinfo kogumine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

- Kui sul vanust 25 - 35 eluaastat
- ja sul on vähemalt keskharidus
- valdad eesti keelt väga heal suulisel ja kirjallikul tasemel
- räägid hästi ja mõistad vene keelt
- oled hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega
- tulemustele orienteeritud
- oskad oma aega planeerida
- oled aus, iseseisev ja täpne
- omad B-kategooria autojuhiluba ja isikliku auto kasutamis võimalust
- oled valmis pikaajaliseks töösuhteks

Ettevõte pakub

- pikaajalist töösuhet
- sõbralikku kollektiivi
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- sõiduvahendi kompensatsiooni
- tulemustele orienteeritud töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus, inglise keele oskus.
Vene keele oskus suulisel tasemel on kindel nõue kandidaadile.

Tööpakkumise number
#323156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. november 2013
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + tulemuspalk

Toiduainete hulgimüügiga tegelev FENISTON OÜ on kiiresti arenev Eesti kapitali põhinev ettevõte, mis on asutatud 1998 aastal. Firma põhitegevuseks on värskete kanamunade ja tööstuslike rasvainete import Eestisse. Peamine rõhk toodete turustamisel on suunatud hulgimüügi sektorile, kulinaaria- kondiitri- ja pagaritooteid tootvatele ettevõtetele

Vaata rohkem