Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583784

Tööpakkumise number

583784

Töö kirjeldus

Factory Seven OÜ otsib oma Tallinna kontorisse müügiassistenti.
Müügiassistent on aktiivne kliendisuhte looja ja hoidja, kes suhtleb igapäevaselt e-kirja ja telefoni teel klientidega.
Koostab hinnapakkumisi, võtab vastu tellimusi ning tegeleb tellimuste tarneaegade jälgimisega.
Töö sisuks on:
-Klientide nõustmaine ja tellijatega suhtlemine
-Ostutellimuste sisestamine
-Tellimuste tarneaegade jälgimine
-Klientidele tooteinfo edastamine

Nõudmised kandidaadile

Ettevõte soovib, et Sa oleksid:
-Sarnasel ametikohal varem töötanud ja tuttav B2B- müügivaldkonnaga
-Heade praktiliste teadmistega Microsoft Office`i programmidest (Outlook ja Excel)
-Avatud suhtleja ja oskaksid heal tasemel eesti keelt ning valdaksid -suhtlustasandil vene keelt

Ettevõte pakub

Pakume eriväljaõpet, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
-Sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
-Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
-Kvaliteetseid tööriideid ja turvavarustust
-Motiveeritud töötasu
-Stabiilset töökohta

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019

Factory Seven OÜ toodab Sauel tööstuslikke ventilatsioonisüsteemide komponente, sh kandilised ventilatsioonitorud, kubud, katuseotsikud jne.

Ettevõtte strateegiaks on laiendada pidevalt tootevalikut ning liikuda keerulisemate ventilatsioonisüsteemide ning toodete arendamise ja tootmise poole.