Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346198

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kohvi- ja veeautomaatidega seotud teenuste ja lahenduste tutvustamine ning müük;
* klientide nõustamine ja lahenduste väljatöötamine;
* hinnapakkumiste tegemine;
* lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine;

Ootused kandidaadile

* hea suhtlemisoskus ja julgus suhelda;
* tulemusele orienteeritus;
* eesti keel emakeele tasemel;
* avatud ja julge;
* korrektne;
* õppimisvõimeline;

Ettevõte pakub

* motiveerivat palgasüsteemi;
* sõbralikku ja toetavat meeskonda;
* koolitust;
* stabiilset töökohta

Lisainfo

Töökoht asub: Peterburi mnt 2c

Tööpakkumise number
#346198

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2014

Eden Springs, üks Euroopa juhtivaid ettevõtteid omal alal, varustab sadu tuhandeid kliente juba üle kümne aasta puhta joogiveega ja nüüd ka kohviga. Kõik meie allikad ja tootmisüksused täidavad ja ka ületavad Euroopa Liidus kehtestatud kõrgeid kvaliteedistandardeid.
Meie suured kogemused tootmise tehnoloogia alal ja arenenud jaotussüsteemid võimaldavad pidevalt varustada kliente puhta ja värskendava joogiveega.

Vaata rohkem