Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623963

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2019
Kuulutus aegub:19. november 2019

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on tagada klientide rahulolu, pakkudes neile asjatundlikku teenindust ja meeldejäävat ostukogemust avatud suhtluse ning ispireeriva stiilinõustamise kaudu.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui...
-Sul on soov tegeleda müügiga
-Saavutad kergesti kontakti erinevate inimestega, oled julge ja avatud suhtleja
-Hindad ausust, kohusetundlikkust ja töökust
-Armastad kodukujundust
-Sul on vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

Sind ootab...
-Suurepärased töötingimused
-Suurepärane ja toetav meeskond
-Lisaks pakub ettevõte põnevaid müügi- ja teeninduskoolitusi
-Samuti ka arenguvõimalusi ettevõtte siseselt, head töötasu ja lisaks võimalust
tulemustasu teenimiseks
-Täistööajaga brutokuupalka alates 1100 euri ja ülempiire ei ole

Lisainfo

Töökoht asub Järve Keskuses

Tööpakkumise number
#623963

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Diivaniparadiis on üks juhtivamaid mööbli jaemüüjaid Eestis. Eesti turul tegutseme alates 1998. aastast. Meie filiaalid asuvad Tartus, Narvas, Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, ja Viljandis.

Vaata rohkem