2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda         MÜÜGIESINDAJA

Müügiesindaja on ettevõtte visiitkaart. Ta müüb Barona teenuseid, nõustab kliente ning loob ja hoiab kliendisuhteid. Müügiesindaja esmane ülesanne on panna võimalikud kliendid pakutavatest teenustest huvituma ning leidma kliendile paindlikud lahendused.

Müügiesindaja tööülesanneteks on Barona Eesti teenuste tutvustamine klientidele; uute klientide leidmine, kliendikõnede tegemine, mailide saatmine; kliendisuhete hoidmine; reklaami ja turunduse korraldamine koostöös juhtkonnaga.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • B2B müügitöö kogemust ja oskusi või kaassündinud müügigeene.
  • Orienteeritust aktiivsele müügile, uute klientide leidmisele, motiveeritud aktiivsele/iseseisvale tööle ja tulemustele.
  • Oskus otsuseid teha ja töötunde vastavalt klientidele sättida.
  • Väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust.
  • Head eesti, inglise ja/või vene keele oskust.

Kasuks tuleb:

  • Varasem projektide juhtimise kogemus.

  • Pakume mitmekülgseid väljakutseid dünaamilises rahvusvahelises firmas.
  • Paindlikku tööaega.
  • Koolitusi nii kontserni siseselt ja väljaspool firmat.
  • Kontserni tuge ja koostööd müügitöös.
  • Baas- + boonustasu vastavalt oskustele ja tulemustele: Kui on tulemused – töötasu max piiri ei ole!

Lisainfo

CV-le palume lisada kaas- või motivatsioonikirja. Kandideerida võivad ka väiksema töökogemusega kandidaadid, kuid kes on sündinud müüjaks ja kelle unelmate töö on müük.

Lisainfo