Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #782266

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aita tippspetsialistidel ja –juhtidel olla kursis nende valdkonnas toimuvaga – tule uudismeedia teemaveebide müügiesindajaks!

Sinu missioon on aidata ettevõtlikel inimestel saada nende sektoris olev tähtsaim äriinfo kätte. Kui Sind kõnetavad müügialased väljakutsed ja soovid kaasa lüüa kiiresti muutuvas meediaäris, siis on see ametikoht just Sulle.

Ootused kandidaadile

Sul on selles töös meie toimetuse ja müügimeeskonna toetus, aga ootame Sinult ka iseseisvust, vastutustundlikkust ja eesmärkidele orienteeritust. Kasuks tuleb eelnev ärikliendi müügikogemus ja digimaailma tundmine.

Ettevõte pakub

Meie juures töötad E-R 4 tundi päevas.

Tagame Sulle põhjaliku väljaõppe, arengut toetava keskkonna ja konkurentsivõimelise töötasu, mis algab enda müügieesmärke täites 1000 eurost kuus.

Lisaks pakume:

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • arendavat, huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • võimalust osaleda Äripäeva konverentsidel ja koolitustel;
  • 35 puhkusepäeva aastas;
  • töötamist moodsas kontoris Kesklinnas;
  • häid sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Töötasu koosneb põhitasust + motiveerivast tulemustasust.

Tööpakkumise number
#782266

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. mai 2022
Kuulutus sisestati:
5. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem