Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #421549

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Päringute haldamine ja hinnapakkumiste koostamine
*Klientidega suhtlemine ja kohtumine
*Tellimusega seonduvate dokumentide vormistamine
*Aktiivse ja jätkusuutliku müügitulemuse tagamiseks vajalike protsesside läbiviimine
*Vajadusel muude erinevate tööprotsesside teostus vastavalt juhenditele

Ootused kandidaadile

*Eelnev kogemus müügitööga
*Eesti keele vaba valdamine kirjas ja kõnes
*B-kategooria kehtiv juhiluba ja isikliku auto olemasolu

Kasuks kandideerimisele tuleb:
*Eelnev kogemus/kokkupuude piirdeaedaga seonduvas valdkonnas
*Eelnev kogemus/kokkupuude metallitöödega seonduvas valdkonnas
*Vene keele valdamine min. suhtlustasandil

Ettevõte pakub

*Kaasalöömist pidevalt arengus oleva ettevõtte struktuuris
*Töötasu vastavalt vajalike oskuste omandamise kiirusele ja töötulemustele
*Perspektiiset võimalust pürgida heade töötulemuste korral müügijuhiks

Tööpakkumise number
#421549

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
3. mai 2016

Aiaekspert OÜ tegeleb piirdeaedade projekteerimise, detailide tootmise ning paigaldusega.
Ettevõtte eripäraks ja turueeliseks on pikaajaline 14a. kogemustepagas ning personaalne suhtlus iga kliendiga alates eelkonsultatsioonist lõpetades järelhooldusega.
Lisaharuna teostame väiksemamahulisi metallitöid.
Põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Harjumaa ja selle lähiümbrus kuid teenindame vajadusel kliente üle Eesti.

Aiaekspert OÜ - Piirame mõnuga!

Vaata rohkem