Müügiesindaja
Tööpakkumise number #687775

9
Aaskla Medical
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 9. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Väga heade ja innovaatiliste toodete tutvustamine, kliendibaasi haldamine ja kliendisuhete hoidmine, uute äriklientide leidmine, kohtumiste kokkuleppimine, klientide külastamine ning hinnapakkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

  • iseseisev, loov ja tulemustele orienteeritud tööstiil ning suur tegutsemistahe

  • suurepärane aja planeerimise oskus, esindusvõime ja esinemisjulgus

  • valmisolek liikuvaks tööks ja B-kategooria juhiload

  • väga hea eesti keele oskus (vene keel tuleb kasuks)

  • kutse- või kõrgharidus ja müügitöö kogemus

Aaskla Medicalis saad teha tööd, mis on vaheldusrikas, liikuv ja suhtlemisrohke. Sul on võimalus teha tööd paindlikult või osalise tööajaga. Aaskla Medical pakub Sulle kaasaegseid töötingimusi ja toetavat töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat boonussüsteemi, ametiautot ning erialaseid koolitusi.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

- 521 6405 -

CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova

Tööpakkumise number
#687775

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021
Müügiesindaja Müügiesindaja

CV Keskuse kliendiks on Aaskla Medical, kelle põhiliseks tegevusalaks on meditsiinitarvikute maaletoomine ja edasimüümine. Omame meditsiinivaldkonnas juba üle 15 aasta töötamise kogemust. Toome maale ja esindame kvaliteetseid ning innovaatilisi meditsiinitooteid. Teeme koostööd erinevate haiglate, perearstikeskuste, polikliinikute ja teiste meditsiiniasutustega. Kliendisuhetes peame oluliseks paindlikkust ja usaldusväärsust ning pikaajalist koostööd.

Vaata rohkem