Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja Soome turule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377249

Tööpakkumise number

377249

Töö kirjeldus

  • müügitöö kliendi juures (kaup kohe kaasas)
  • uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • kliendile kauba tutvustamine, hinnakirjade saatmine, tellimuste vastuvõtmine;
  • kaupade vastuvõtmine, kontrollimine, müügiks ettevalmistamine, komplekteerimine;
  • kassadokumentide vormistamine, arvete koostamine ja kontrollimine;
  • osalemine inventuuride läbiviimises;

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on B,C kategooria juhitunnistus;
  • Sul on Soome keel väga heal suhtlustasemel;
  • Sa oskad müüa olenemata valdkonnast;
  • Sinu varasemad kaastöötajad iseloomustaks Sind kui koostöövalmit, otsustusvõimelist, iseseisvat, tulemustele orienteeritud ja usaldusväärset eksperti, kes on harjunud töötama muutlikus keskkonnas ning suhtub paindlikult oma tööaega;
  • Sa naudid aktiivset ja iseseisvat müügitegevust;
  • Sa suudad loovalt läheneda igale kliendile ja lahendada võimalikke probleeme;
  • Sulle on omane täpsus ja loogiline mõtlemine;
  • Sa valdad suhtlustasandil eesti ja vene keelt;
  • Sul on hea arvutikasutamise oskus;

Pakume Sulle tööd huvitavas valdkonnas, professionaalset tegevusvabadust, tööks vajalikku täiendkoolitust ning toetavat meeskonda.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. mai 2015
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2015

Floreana on 2010. aastal asutatud lillede hulgimüügiga tegelev firma. Me pakume laias valikus euroopa parimatelt kasvatajatelt tulevaid poti ja lõikelilli, samuti on meie valikus kõik floristikaga seonduv turuliidrilt Oasis Smithers ning loomulikult ka valik parimatelt Poola tootjatelt. Värsket kaupa tuleb meil kaks korda nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti, kaupa on võimalik nii ettetellida kui ka koha peale valima tulla, seega kohtume Floreanas!
Lisaks lõike- ja potililledele kuuluvad tootevalikusse haljastustaimed, suvelilled, istutusmullad, potiümbrised, keraamika, floristikatarbed ja palju muud temaatilist.