MÜÜGIESINDAJA (Põhja- ja Lääne-Eesti)
Tööpakkumise number #728816

9
Veskimeister OÜ
Läänemaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on loomade sööda ja söödalisandite aktiivne müük põllumajandusettevõtetele Eestis ja klientide aktiivne külastamine ning nõustamine.
Töö on liikuv ja eeldab ringisõitmist üle Eesti (peamiselt Põhja- ja Lääne-Eestis).

Ootused kandidaadile

Soovitame Sul kandideerida, kui:

  • Sul on erialane haridus põllumajanduse valdkonnas, soovitavalt loomakasvatuse või veterinaaria erialal;
  • Sul on eelnev müügitöö kogemus;
  • Valdad eesti keelt, kasuks tuleb mõne võõrkeele oskus;
  • Oled kohusetundlik, hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega;
  • Sul on B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub omalt poolt arenguvõimalust, ametiautot, pikaaegset ja väljakutseterohket tööd arenevas ning sõbralikus ettevõttes.

Küsi lisateavet telefonil 5058184.
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#728816

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. september 2021
Kuulutus sisestati:
9. september 2021
MÜÜGIESINDAJA (Põhja- ja Lääne-Eesti) MÜÜGIESINDAJA (Põhja- ja Lääne-Eesti)

CV Keskuse kliendiks on 2000.aastal loodud Veskimeister OÜ, mis tegeleb tervisliku loomasööda tootmise ja müügiga. Ettevõtte klientideks on Eestis tegutsevad põllumajandusettevõtted ning tooteportfelli kuuluvad erinevad söödalisandid veistele, sigadele, hobustele ja ka lindudele.

Vaata rohkem