https://www.cvkeskus.ee/620471

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620471

Tööpakkumise number

620471

Töö kirjeldus

Müügiesindaja töö on liikuv, kohati saad olla oma enda aja peremees. Küll aga eeldab see oskust oma aega planeerida see on meie töös üli oluline, ning seejuures tuleb olla fokuseeritud müügi-eesmärkide täitmisele. Tööaeg on E-R 8.00-16.30 ning ametisõitudeks on kasutada ettevõtte tööautod. Väljaõpe ventilatsiooni ja kütte-süsteemide tundmaõppimiseks toimub läbi koolituste ning kolleegide kõrval töötades ja õppides. Meie kollektiiv on professionaalne, ühtehoidev ja toetav.


Nõudmised kandidaadile

Sobid meie kollektiivi kui:
Sul on tahe õppida ja võtta elus vastu uusi väljakutseid. Oled terane ja soovid leida lahendusi mitte vabandusi. Oskad müügiinimesena suhelda ka raskete klientidega ning jääda optimistlikuks. Kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus ja teadmised tehnikavaldkonnas. Müügiesindaja kanditaatidelt ootame kindlasti iseseisvalt töötamise oskust ja julgust ise otsuseid vastu võtta, täpsust, kohusetundlikust ja soovi olla müügis edukas. Positiivset ellusuhtumist,naeratust näol ja rõõmsat meelt.


Ettevõte pakub

Valituks osutuval kandidaadil on võimalus pürgida kolleegide toetusel suurepäraseks müügiinimeseks ning seeläbi mõjutada oma sissetulekut.
Pakume iseseisvat tööd, eneseteostamise võimalust ning motiveerivat preemiasüsteemi. Töösõitudeks saad kasutada ametiautot ning meil saab rakendada oma müügipotensiaali. SoojusGrupp-i tööle asumisel võimaldame Sulle erinevaid ametialaseid koolitusi ning töökaaslaste tuge sisseelamisel, kui ka edasises töös. SoojusGrupp-i töötajate arengut toetame omalt poolt täielikult. Meie teenused on kvaliteetsed ja kuuluvad oma valdkonna tippklassi. Usume pikaaegsesse koostöösse, mistõttu pakume oma töötajatele ja koostööpartneritele püsivust ja kindlustunnet. Tule ja saa osa meie suurepärase ettevõtte eduloost.Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
30. september 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Soojusgrupp OÜ sai alguse kahe sõbra huvist muuta hoonete ventilatsioon selliseks, et mitte kellegi tervis ei peaks kannatama halva õhu kvaliteedi tõttu. Kutsume Sind oma meeskonnaga liituma, et luua kõikidele inimestele puhtam õhk.