Töö kirjeldus

Tahad müüa toodet, millest paljud pered unistavad? Siin on sinu võimalus!

 Otsime oma tiimi 2 uut esindajat, kelle ülesandeks on tutvustada premium klassi puhastusseadmeid. Klientide pärast muretsema ei pea- need leiame sulle meie!

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt ootame:

  • B kategooria juhtimisõigust ja isikliku auto kasutamise võimalust
  • Kiiret mõtlemisvõimet
  • Hea suhtlemisoskus tuleb kasuks
  • Oled kohusetundlik ja motiveeritud
  • Oled valmis töötama üle eesti

Ettevõte pakub

Ettevõtte poolt pakume sulle:

  • Tugevat koolitust oma ala tippudelt
  • Toetavat meeskonda
  • Erinevaid kompensatsioone
  • Võimalust teenida väga head palka
  • Võistlusi ning auhindu
  • Ettevõtte poolt kokkulepitud kliendikohtumisi

Tööpakkumise number
#669166

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1200 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020
Müügiesindaja Müügiesindaja

Forsatek OÜ

Forsatek OÜ on 2020 aastal loodud ettevõte. Pakume oma klientidele meeldejäävaid tooteesitlusi ning kvaliteetseid Itaalia puhastusseadmeid.
Meie eesmärgiks on pakkuda inimestele mugavat ja keemiavabat lahendust kodu koristamisel.

Vaata rohkem

Müügiesindaja