Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303899

Müügiesindaja-logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitöö uute klientide leidmisel
  • rahvusvaheliste vedude organiseerimine EU suundadel
  • suhtlemine klientide ja vedajatega
  • operatiivküsimuste lahendamine
  • andmete sisestamine infobaasi

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus rahvusvahelises maanteetranspordis
  • kliendibaasi olemasolu EU suundadel
  • hea eesti-, vene-, inglise või/ja saksa keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ja kiire otsustusvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata inglise keelne CV .

Tööpakkumise number
#303899

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
8. mai 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

Scanfor on professionaalne, paindlik ja klienditeenindusele keskendunud transpordi- ja ekspedeerimisettevõte. Pakume veoteenuseid Eesti ja paljude Euroopa riikide vahel. Otsime müügiesindaja-logistikut meie Tallinnas asuvasse kontorisse.

Vaata rohkem