Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606391

Müügiesindaja-logistik, Paide

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate klientide teenindamine ja uute leidmine
  • Toodete tutvustamine ja müügipakkumiste tegemine
  • Klientide vajaduste välja selgitamine ja nõustamine
  • Müügilepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Õpihimulisus ja hea enesedistsipliin
  • Aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus ja täpsus
  • Hea pingetaluvus
  • Hea koostöövalmidus
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Ausus ja kohusetundlikkus
  • Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toredat kollektiivi
  • Motiveerivat palka
  • Kvaliteetset koolitust ning väljaõpet

Tööpakkumise number
#606391