Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420134

Tööpakkumise number

420134

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- klientide teenindamine nii kontoris kui ka laos
- kaupade vastuvõtt, ladustamine ja kontroll
- hinnapakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine
- tellimuste komplekteerimine ja klientidele väljastamine
- kaupade kohalevedu
- laoseisu jälgimine ja inventuuride läbiviimine
- vajadusel uute partnerite ja klientide otsimine

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- kogemus müügi alal, soovitavalt tehniliste toodete valdkonnas ning laotöö kogemus
- B-kategooria sõiduki juhtimisõigus
- eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel
- valmisolek füüsiliseks tööks

Kasuks tuleb:
- AutoCAD programmi kasutamise oskus
- Arvuti peamiste programmide kasutamisoskus
- Isikliku auto kasutusvõimalus

Ettevõte pakub

- stabiilset sissetulekut
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Tööle asumise aeg: koheselt

Töötasu: kokkuleppel, tulemuspalk

Kontaktisik: Julia Jevstignejeva, tel. +372 55593824, CV-d palume saata e-meilile info(ät)plastexpert.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

PlastExpert OÜ on 100% erakapitalil tegutsev polükarbonaat plaatide müügi ja paigaldusega tegelev Eesti ettevõte, mis tegutseb alates 2012. aastast.
Toodete valikust leiate kihilisisest ja monoliitsest polükarbonaadist, akrüülist ja muudest materjalidest nii üksikplaate kui ka valmissüsteeme, samuti alumiiniumist komposiitplaate.
Pakume oma klientidele ainult kõrgkvaliteetseid tooteid, mis leiavad mitmekesist kasutamist põllumajanduses ja ehituses, reklaamis ning klaasimises.