Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja - konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398977

Tööpakkumise number

398977

Töö kirjeldus

Koduhooldusseadmete ja - vahendite tutvustamine, esitluste läbiviimine ja müügitellimuste vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt partnerilt eeldame positiivset ellusuhtumist, sõbralikkust ja soovi inimestele kasulik olla, soovitades valikust just kliendile sobivaid tooteid.

Vajalik isikliku sõiduauto kasutamise võimalus!

Ettevõte pakub

väljaõpet töö alustajale,
palju uusi tuttavaid,
paindlikku tööaega,
keskmist ületavat töötasu,
võimalust töötada ka osalise töökoormusega (õhtuti),
eneseteostuse- ja karjäärivõimalust.

Lisainfo

Võimalik teha tööd kas poole- või täiskoormusega, töö on suurelt osalt õhtusel ajal.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 800 kuni 6000 EUR kuus

Osaühing Arianna on The Scott Fetzer Co. ametlik esinadja Eestis. Pakume tööd müügiesindajale - konsultandile.