Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja / klienditeendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359684

Tööpakkumise number

359684

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma töökasse meeskonda müügiesindajaid.

Autokaupade (tarvikud, autokeemia, mootoriõlid, jne.), tööriistade müügi ja turunduse korraldamine.
Olamasolevate klientide teenindamine ja müügikäibe tõstmine läbi kliendibaasi ja tooteportfelli laiendamise, uute klientide leidmine.
Toodete tutvustamine ja müügipakkumiste tegemine.
Kauba vastuvõtt, komplekteerimine, väljastamine, transportimine.
Tellimuste vormistamine, edastamine ning tagasiside andmine.

Nõudmised kandidaadile

- täpsus, korrektsus ja hea pingetaluvus
- eesti ja vene keele hea oskus
- suhtlemis- ja teenindusvalmidus
- B-kategooria autojuhiload
- kohusetundlikkus ja täpsus
- arvuti kasutamise oskus
- algatus- ja õppimisvõimeline

Ettevõte pakub

- põhipalka ja tulemustasu
- huvitavat tööd
- meeldivat kollektiivi
- kindlat töökohta arenevas ettevõttes
- võimalust erialaselt areneda ja initsiatiivi näidata

Lisainfo

Täistööaeg 8:30-17:00
Asume lennujaama juures Peetri külas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2014
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2014

Remexim OÜ on asutatud 2007. aasta mais ja on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Remexim OÜ on spetsialiseerunud tuntud ehitus- ja laomasinate varuosade ja lisaseadmete müügile, pakume ka hooldus- ja remonditeenuseid. Lisaks tarnime seadmeid, tööriistasid, kinnitusvahendeid ja kemikaale nii autoteeninduste, tööstuste kui ka ehituse.