Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625146

Müügiesindaja - kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügikohtumised kliendi asukohas ja kohvimasinate salongis
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- lepingute sõlmimine
- müüd ja tutvustad professionaalseid kohvimasinad
- aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sinult:

- kiiret õppimisvõimet
- väga head suhtlemisoskust
- oskust läbirääkimistel edu saavutada
- head tehnilist taipu
- algatusvõimet ja iseseisvat töövõimet
- B-kategooria juhiload
Kasuks tuleb armastus kohvi vastu !!!
Sinu CV'ga tutvumise eelduseks ootame sinu motivatsioonikirja.

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmist.
- õpetame kasutama maailmaklassi kohvimasinaid ja valmistama vaid parimaid kohvijooke
- õpetame tööle asumisel müügitehnikaid, mida oleme omandanud rohkem kui 10 aastase kohvimasinate müügi praktikal
- anname stardiks firma kliente
- asud tööle uues ja ainulaadses professionaalsete kohvimasinate salongis
- väga palju head kohvi, kakaod ja teed
Sinu palk sõltub pühendumisest ja palga ülempiir saab olla vaid sinu võimete piir!

Tööpakkumise number
#625146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

Päikesekohv on kohviteenus ettevõte, mis tegeleb professionaalsete kohvimasinate müügi, rendi ja hooldusega. Kuulume Euroopa suurima HoReCa kohvitootja ja kohviteenus ettevõtte TCHIBO koostööpartnerite gruppi. Meid ühendab kirg kohvi vastu ja soov pakkuda klientidele vaid maailma parimais kasvupiirkondades kasvatatud, hoolikalt valitud ja parimate spetsialistide poolt röstidud kohvi.

Vaata rohkem