Müügiesindaja
Tööpakkumise number #833913

9
Wihuri OÜ
Eesti

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on Wihuri Tehnika tooteportfelli(vaata lähemalt: wihuritehnika.com/tooted) kuuluva tehnika aktiivne müük, kliendi- ja partnerlussuhete loomine ja arendamine ning klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • tulemusliku müügitöö kogemus

  • hea inglise keele ja arvuti kasutamise oskus

  • B-kategooria juhiluba

  • tahe püstitada eesmärke ja saavutada väga häid tulemusi

  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, algatusvõime ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • olulist ja arendavat töökohta tulemustele orienteeritud meeskonnas

  • tööks vajalikke koolitusi

  • häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid

  • parimate kolleegide tuge

Tööpakkumise number
#833913

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Müügiesindaja Müügiesindaja

Wihuri OÜ

Wihuri OÜ, esindusnimega Wihuri Agri on John Deere’i põllumajandus-, kommunaal-, golfi ja aiatehnika ametlik esindaja Eestis. Müüme tehnikat ja varuosi, pakume järelteenindust ning nõustame kliente täppispõllundustehnoloogia kasutamisel.

Lisaks esindame Eestis Kramer põllumajanduslikke laadureid, Fliegl ja Bergmann haakeseadmeid, SIP heinatehnikat.

Kõik mittepõllumajanduslikud tootegrupid leiad Wihuri Tehnika kodulehelt. Wihuri Tehnika nime alt esindame Wille keskkonnahooldusmasinaid, Eberspächer soojendus- ja jahutusseadmeid, John Deere Power Systems tooteid, John Deere mootoriga tööstuslikke generaatoreid, SPX marine tooteid, TATRA veokeid ja Farmi Forest metsatehnikat.
Alates 18.11.2022 omab Wihuri OÜ kvaliteedijuhtimise sertfikaati ISO 9001:2015.

Wihuri OÜ kuulub Soome rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri OY. Wihuri neli äriüksust on pakendamine, tehnikakaubandus, Wihuri OY Aarnio ja Wihuri Aviation. Wihuri grupi käive on umbes 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab 5200 töötajat.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
2 näd. tagasi
TOOTEESITLEJA Wihuri OÜ
9
TOOTEESITLEJA Wihuri OÜ • Eesti
Eesti
VIP 1
nädal tagasi
MÜÜGIJUHT TANKLER OÜ
1500 - 2500 €/kuus
1
MÜÜGIJUHT TANKLER OÜ • Tartumaa
Tartumaa
VIP 9
MÜÜGIJUHT NB Quality Group OÜ
9
MÜÜGIJUHT NB Quality Group OÜ • Harjumaa
Harjumaa
MÜÜGIESINDAJA MIXPACK OÜ
MÜÜGIESINDAJA MIXPACK OÜ • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus EESTI MÜÜGIJUHT CENTENE PRO OÜ
EESTI MÜÜGIJUHT CENTENE PRO OÜ • Tallinn