Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358893

Tööpakkumise number

358893

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma töökasse meeskonda müügiesindajaid Tallinna, Pärnu, Tartu ja Ida- Virumaa piirkonda, kelle tööülesanneteks on:
- kliendisuhete haldamine ja arendamine, uute klientide leidmine
- kliendi vajaduste väljaselgitamine ja nõustamine
- toodete väljapanekute ja paigutuse korraldamine
- toodete tutvustamine ja müügipakkumiste tegemine
- tellimuste vastuvõtmine ja kauba kohaletoimetamine
- müügiosakonna andmebaaside haldamine ja aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Õpihimu ja hea enesedistsipliin
- Kõrge pingetaluvus
- Aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
- Kiire kohanemisvõime ja loovus
- Arvuti kasutamise oskus
- B- kategooria autojuhilubade olemasolu
- Nõutav vene keele oskus
- Kasuks tuleb eelnev (müügi)töökogemus samas valdkonnas

Ettevõte pakub

- Motiveerivat ja huvitavat tööd
- Põhipalka ja tulemustasu
- Häid töötingimusi
- Ametialast koolitust
- Kaasaegseid töövahendeid
- Võimalust eneseteostuseks

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

Falleroon OÜ (asutatud 14. juunil 1996) on Eesti erakapitalil põhinev autokaupade jae- ja hulgimüügifirma, mis tegeleb peamiselt õlide, määrdeainete, autokeemia, varuosade ja tööriistadega. Omame ka kahte jaemüügi kauplust – Tartus ja Räpinas.

Teeme koostööd autokaupluste, -esinduste, -teeninduste, kütusetanklate ja tööstusettevõtetega. Pakume klientidele heatasemelist teenindust, laia kaubavalikut ning omapoolset tõhusat tuge müügi edendamiseks – koostööpartnerite rahulolu määrab ka meie tuleviku.