Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211885

Tööpakkumise number

211885

Töö kirjeldus

Pakume tööd aktiivsetele raamatute müügiesindajatele Lääne- ja Kirde- Eestis ning Tallinna piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt varasem kokkupuude hariduse valdkonnas ja müügitöös. Vajalik on FIE staatus ja isikliku auto kasutamise võimalus. Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Palju ja huvitavat tööd, autokompensatsiooni, tulemustasu.

Lisainfo

CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga saata meiliaadressile atlex(ät)atlex.ee märgusõnaga "müügiesindaja"

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. november 2010
Kuulutus sisestati:
10. november 2010

As Atlex on kirjastus mis tegutseb 1992 aastast. Põhitegevuseks on õppe-metoodiliste, aime- ja õppekirjanduse ning käsiraamatute avaldamine.
Kirjastus Atlex on Eesti kirjastuste liidu ja Eesti kaubandus-tööstuskoja liige.