Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272453

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade tundmine, tellimine ja müük;
- Kaupade väljapanek müügisaalis;
- Degusteerimiste läbiviimine;
- Kaupade realiseerimistähtaegade jälgimine;
- Klientide abistamine ja nõustamine;
- Hindade vastavuse kontrollimine;
- Müügisaali korrashoid;

Ootused kandidaadile

- Aktiivne ning positiivne ellusuhtumine;
- Oskus teenindada kliente;
- Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus suhtlustasandil;
- Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

Ettevõte pakub

- Paindlikku töögraafikut;
- Stabiilset töötasu;
- Arenemisvõimalust uues kasvavas ettevõttes;

Lisainfo

Töö toimub Solarise toidupoe puuviljaosakonnas.

Tööpakkumise number
#272453