Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321193

Müügiedendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tallinki laevade kauplustes ja restorani müügipunktides aktiivselt tutvustada klientidele müügil olevaid tooteid, kampaania- ja püsikliendipakkumisi
  • abistada personaalselt kliente leidmaks müügilolevast sortimendist sobivaid tooted
  • viia läbi tootetutvustusi ja müüki edendavaid üritusi laeva müügipunktides kui ka väljaspool neid

Ootused kandidaadile

  • oled väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega
  • oled aktiivne, julge ja teotahteline
  • oled sõbralik, avatud ja rõõmsameelne
  • valdad vabalt eesti ja inglise keelt

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafiku
  • huvitavat ja loomingulist tööd
  • reisimisvõimalust

Lisainfo

Pakume Sulle esialgselt tööd projektipõhiselt Hulabaloo müügikampaania müügiedendajana, ajavahemikul 02.01.-28.02.2014 nädalalõpukruiisidel – M/S Baltic Queen ja M/S Victoria I laevadel

Võimalus on saata oma CV ka läbi meie kodulehekülje: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/toopakkumised

Tööpakkumise number
#321193

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
26. september 2013

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Et kõik meie kliendid oleksid rahul ja õnnelikud, otsime juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest, mida nad teevad.

Vaata rohkem