Müügiedendaja
Tööpakkumise number #724631
Veebipõhine värbamine

3
Merigen OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate võtmeklientidega aktiivne suhtlemine, kaupluste külastamine ja uute suhete loomine ning haldamine.

  • Digiturunduse ideedele kaasaaitamine ja juurutamine.

  • Kaubavarude jälgimine, sisseost ning uute klientide otsimine.

  • Ettevõtte müügiplaanide koostamine, täitmine ja efektiivne müügitegevuse organiseerimine

  • Tooteliikumiste ja ettetellimiste analüüs ning raportite koostamine

  • Tehnilise müügiprotsessi haldamine ( hinnakirjad, pakkumiste tabelid jne.)

  • Kampaaniate ja pakkumiste vormistamine ning toodete esitlemine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev praktiline töökogemus müügivaldkonnas, selle tundmine,haldamine ja juhtimine.

  • Kutse-, kesk- või kõrgharidus.

  • Väga hea arvuti- ning erialaste programmide igapäevane praktiline töökogemus ja hea analüüsi oskus.

  • Hea eesti keele,oskus kasuks tuleb ka inglise ja vene keele tundmine

  • Väga hea suhtlemisoskus, loomult avatud ning julge uute kontaktide looja ja positiivne ellusuhtumine, rõõmsameelne : )))

  • Sihikindlus, täpsus,pühenduvus oma töösse ja hea pingetaluvus.Lojaalsus, kohusetundlikkus ja kiire õppimisvõime.

  • Kes teab, et probleemid on selles, et neid lahendada ja julge pealehakkamine on pool võitu : )

  • B-kategoria sõiduki juhtimisoskus

  • Mitmekesist ja küllaga arenguvõimalusi kaubanduse valdkonnas ja motiveerivat töötasu.

  • Sõbralikku, töökat ja meeldivat töökeskkonda.

  • Eneseteostusvõimalust toimivas müügitöös ning selle juhtimist ja edasiarendamist tuleviku kaubanduse valdkonnas.

  • Tublile ja tulemustele orienteeritud töökale inimesele edu saavutamist nii ametialaselt kui ka motiveeriva töötasu tasustamiselt ning tuge selle saavutamiseks.

Lisainfo

Seoses firma arenemise, struktureerimise- ja uuendustega otsime oma meeskonda rõõmsameelset, kohusetundlikku müügiedendajat, kes ei karda töösse pühendumist ning kes tunneb endas ära tegija.

Tööpakkumise number
#724631