Värsked tööpakkumised

Müügiedendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457008

Tööpakkumise number

457008

Töö kirjeldus

Leedu müügiesindaja tegevuse toetamine, eelkõige:

- Ärikontaktide sõlmimine
- Autode müümise käigus tekkinud küsimuste lahendamine, samuti müügijärgne teenindus
- Ostuprotsessi haldamisega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Läti keele oskus ja ühe võõrkeele oskus järgmiste keelte hulgast: inglise või vene
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Professionaalne suhtumine partneritesse, hea töökorraldus, soov eesmärke saavutada
- Vastutustunne, pühendumus ja iseseisvalt töötamise oskus
- Kasuks tuleb äripartneritele müümise (B2B) kogemus, samuti huvi autovaldkonna vastu

- Head erialased arenguvõimalused dünaamilises keskkonnas, mille loovad ettevõtjad ise (puudub korporatiivne lähenemine)
- Konkurentsivõimeline, töötulemustest sõltuv (piiranguteta) töötasu
- Atraktiivne toode koos meie partnerite jaoks vajalike lisandväärtusteenustega
- Positiive ja motiveeritud, selge struktuuri ja lühikeste otsustusahelatega kollektiiv
- Töö asukoht - Tallinn
- Ettevõtlustegevusel põhinev töövorm

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2017

AUTO1.com (PKW1.net) on Euroopa üks kiiremini kasvavaid autovaldkonna kauplemisplatvorme, millel on palju müügikanaleid ja mis on tehnoloogiliselt uuenduslik. Saksamaal on meil üle 20 kontori, mille kaudu pakume sõltumatutele edasimüüjatele väga mitmekesist autovalikut. Innustatuna muljetavaldavast edust Saksamaal, oleme laienenud ka uutele turgudele: Poolasse, Itaaliasse, Hollandisse, Hispaaniasse, Prantsusmaale, Rumeeniasse, Tšehhi Vabariiki ja ka Baltimaadesse.
Oleme dünaamiline ja motiveeritud kollektiiv ning pakume suurepäraseid arenemisvõimalusi. Otsime võimekaid ja ambitsioonikaid töötajaid, kes on nõus toetama meie firma arengut kaugtöö vormis.