Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613903

Müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügivaldkonna strateegia ja tegevusplaani koostamine ning elluviimine
- müügiosakonna töö korraldamine
- müügimeeskonna juhtimine
- müügiosakonna tööde planeerimine, organiseerimine ja kontroll
- müügianalüüs

Ootused kandidaadile

- müügikogemuse olemasolu vähemalt 5 aastat
- hea organiseerimisvõime
- hea kohanemisvõime ja pingetaluvus
- kõrgtasemel eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
- läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

- pikkaajalist töösuhet
- vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd
- meeldivat kollektiivi
- arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#613903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2500 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019

AM Furnituur Eesti on edukas ja arenev müügiettevõte, mis pakub oma klientidele kvaliteetset ning moodsa disainilahendusega furnituuri maailma tuntumatelt tootjatelt. Ettevõte on loodud 2012. aastal ning tegeleb mööblifurnituuri, töötasapinna, melamiin- ja puitlaastplaatide ja lükanduste müügiga.

Vaata rohkem