Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640966
Kaugtöö võimalus

Müügiassistent-turundusspetsialist

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime Haiglavarustuse ja -tehnika osakonda

MÜÜGIASSISTENTI/TURUNDUSSPETSIALISTI,

kelle tööülesanneteks on :

  • Intensiivne suhtlemine klientidega, nende vajaduste välja selgitamine ja parima lahenduse nõustamine, tagades klientide rahulolu ning arendades nende lojaalsust;
  • Kliendikesksete lahenduste väljatöötamine ja rakendamine;
  • Meditsiinitoodete müügipakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine;
  • Uute klientide leidmine ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine;
  • Tootetutvustuste ja –koolituste läbi viimine;
  • Tihe koostöö teiste müügimeeskonna liikmetega suurepärase esinduse eesmärgil;
  • Kliendiürituste, kampaaniate ning seminaride korraldamine ja osavõtt;
  • Riigihangetes osalemine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (vähemalt bakalaureus või rakenduskõrgharidus)
  • Töökogemus meditsiinivaldkonnas
  • Eelise annab varasem kokkupuude müügitööga
  • Algatusvõime ja iseseisvus
  • Hea esinemis- ja suhtlemisoskus, aga ka väga hea kuulamisoskus
  • Kohusetunne
  • Tulemustele orienteeritus ning valmisolek jätkuvalt uut omandada
  • Eesti ja inglise keele oskus (võimelisus osaleda rahvusvaheliste koolitustsüklite töös), vene keele oskus suhtlustasandil
  • Valmisolek liikuvaks tööks
  • Juhiloa olemasolu

  • Töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu – hindame kõrgelt tegusaid ja motiveeritud töötajaid
  • Võimalust tegeleda tuntud kvaliteetsete toodetega
  • Põnevat, vaheldusrikast ja liikuvat tööd – külastamist ootavad kõik Eesti suuremad meditsiiniasutused
  • Nooruslikku kollektiivi
  • Ametiautot jt vajalikke töövahendeid
  • Täiendkoolitust välisriikides

Lisainfo

Kontorikoht Tallinnas või Tartus, tööpiirkond üle Eesti

Tööpakkumise number
#640966

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Surgitech AS tegutseb 1998. aastast ja esindab Eestis maailma juhtivaid professionaalse meditsiinitehnika ja-tarvikute tootjaid. Meie tegevusvaldkondadeks on laboridiagnostika, preanalüütilised lahendused, patsiendimanused süsteemid, molekulaardiagnostika, diabeedimonitooringu abivahendid, meditsiinitarvikute ja tervishoiutoodete import, turustamine ja müük. Meie klientideks on eraisikud, apteegid, perearstid, kiirabid, invaabikeskused, teadus-uurimiskeskused ja suuremad Eesti haiglad. Samuti teeme tihedat koostööd Eesti Diabeediliidu ja mitmete vallavalitsustega.

Vaata rohkem