Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800516

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste vastuvõtt ja käitlemine müügiprogrammis (kasutame majandustarkvara NOOM)

  • Arvete koostamine

  • Suhtlemine klientidega telefoni ja e-posti vahendusel

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus

  • Heal tasemel arvutikasutamise oskus

  • Kasuks tuleb vene keel suhtlustasandil

  • Töötahe, kohusetunne, täpsus, ausus, korrektsus

  • Valmisoleks meeskonnatööks

  • Kasuks tuleb metalltoodete tundmine

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Stabiilset töötasu

  • Meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

  • Tööaeg E - R 8.00 - 16.30

Tööpakkumise number
#800516