Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324668

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaubaarvete sisestamine, vajadusel ka müügiarvete koostamine
  • Kauba vastuvõtt
  • Laoliikumiste ja kaubatarnete korraldamine
  • Saatelehtede vormistamine
  • Aruannete koostamine excelis
  • Muud ülesanded vastavalt otsese juhi korraldusele
  • Info analüüsimine ja õigeaegne ning täpne edastamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea arvutioskus (MS Office)
  • Väga hea eesti keel kõnes ja kirjas, vene ja/või inglise keel suhtluskeelena
  • Hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • Täpsus, korrektsus ja pingetaluvus
  • Kohusetundlikkust ja täpsust
  • Eelnev tööalane kogemus ( eelistatult raamatupidamise valdkonnas).
  • Info kogumise, süstematiseerimise, analüüsimise ja prioritiseerimise oskus
  • Oskus jagada ennast korraga mitme tööülesande vahel

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • Tööd rahvusvahelises firmas
  • Tööd kontoris
  • Väljaõpet
  • Tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#324668

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013

CVKeskus.ee klient

Jalatsite jaekaubandusega tegelev firma

Vaata rohkem