Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620724

Tööpakkumise number

620724

Töö kirjeldus

Raben Eesti OÜ otsib MÜÜGIASSISTENTI. Pakume rutiinivaba ning arendavat tööd ja eneseteostusvõimalust. Lisaks sisseelamisprogramm ning koolitused. Sind ootab toetav ja hooliv meeskond ning konkurentsivõimeline töötasu. Lisaks ootab innustav motivatsioonipakett.

Müügiassistendi peamisteks ülesanneteks on aktiivne müügitegevuse organiseerimine koostöös müügijuhiga. Uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine, oma portfelli loomine (s.h. passivsete klientide ‘’ellu äratamine’’), pakkumiste koostamine ning kliendibaasi haldus. Aruannete täitmine ja esitamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Väga heal tasemel Eesti keele ning heal tasemel vene ja inglise keele oskus;
  • Excel programmi kasutamisoskus;
  • Aktiivsus ja tulemustele orienteeritus;
  • Soov teha müügitööd;
  • Väga hea suhtelmisoskus;
  • Kasuks tuleb eelneva kogemuse olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Motiveerivat tasupaketti;
  • Koolitusi;
  • Eneseteostusvõimalusi;
  • Ettevõtte ühisüritusi;
  • Sportimisvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
30. september 2019

Raben Grupp on olnud Euroopa turul esindatud pakkudes üle 90 aastat igakülgse logistikateenuse. Grupi ettevõtted asuvad üheteistkümnes Euroopa riigis: Tšehhi Vabariigis, Eestis, Hollandis, Saksamaal, Leedus, Lätis, Poolas, Slovakkias, Ukrainas, Ungaris, Rumeenias ja Itaalias. Hästi arendatud transpordi juhtimine ja kliendisuhete süsteem võimaldab meil kohandada kõiki teenuseid vastavalt individuaalsetele vajadustele ning nõudmistele. Meie käsutuses on 8 500 transpordivahendit, mis vastavad erinevate majandusharude nõudmistele, mis võimaldab meil pakkuda sobivaid lahendusi igale kliendile. Me oleme kogenud ja tegevusega hõivatud meeskond, kelle eesmärgiks on klientide toetamine nende tegevuses ja kogu logistikaprotsessi üle järelevalve teostamine.