Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398066

Tööpakkumise number

398066

Töö kirjeldus

Müügiassistendi rolliks on aidata meie Baltikumi müügimeeskonnal paremini kliente teenindada ja tagada tellimuste sujuv ja õigeaegne käsitlemine suheldes Soome emaorganisatsiooni ning tehastega Euroopas. Kirjeldad klienditellimusi infosüsteemis (SAP), jälgid tellimuste kulgu ja logistikat, valmistad ette müügiarved ja kontrollid nende tasumist.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on eelistatavalt töötanud tehnilise müügi alal, tootmis- või logistikaettevõttes müügiassistendina, üldassistendina, ostu- või tootmise planeerimise spetsialistina. Ootame endaga liituma süstemaatilist ja iseseisvat, püsivat ja kolleege aidata soovivat töökaaslast. Hea inglise ja eesti keele oskus ning vilumus levinud arvutiprogramme kasutada on hädavajalikud. Suulise vene keele oskus tuleb kandideerimisel kasuks.

Pakume turvalist töökohta kaasaegses ja edukas rahvusvahelises ettevõttes, koolitust ja kolleegide toetust sisseelamisel, rahvusvahelist suhtlust ja korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palun saatke oma CV ja vabas vormis avaldus märgusõnaga „KSB“ hiljemalt 21. oktoobriks k.a. Täiendav informatsioon vaadates www.ksb.com või telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015

KSB on maailma üks juhtivaid pumpade, ventiilide ja pumbasüsteemide tootjaid ja müüjaid. Kontserni, mille peakontor asub Saksamaal, aastakäive ulatub üle 2,3 miljardi euro ja see annab tööd ligi 16 500-le inimesele. KSB on pika ajaloo ja suure tootevalikuga, stabiilselt kasvav, edukas ja innovaatiline ettevõte. Meie klientideks on nii energeetika- kui vee-ettevõtted, aga ka laial skaalal tootmis- ja ehitusettevõtteid. Mõne aasta eest oleme loonud oma Eesti ja Läti esindused KSB Soome tütarorganisatsioonina.

Seoses ärimahtude kasvuga otsime nüüd oma Tallinna kontorisse müügiassistenti.