Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #368066

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime tunnustatud elektroonikaseadmete tootjale müügiassistenti.

Müügiassistendi tööülesanded:
- Võtab müügiesindustelt vastu tellimused
- kontrollib soovitud tarnetähtaja võimalikkust vajadusel suheldes koostamise grupijuhi ja tarneahela planeerijaga
- planeerib ja kinnitab saadetised tellijatele
- vormistab saatedokumendid transpordifirmadele
- suhtleb müügiesindusega logistikanõuete osas ning kindlustab nõuete rakendamise ettevõttes
- tellib transpordi
- vormistab arved müügiüksustele
- infovahetus tootmis-, ostu- ja laopersonaliga tellimuste ja tootmisplaani osas

Töö on tähtajaline kuni 31.08.2015.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust
  • Töökogemust kauba lähetajana, müügiassistendina jms
  • Eesti ja inglise keele valdamist heal tasemel
  • Vastusvõimet ja iseseisvust, süsteemset lähenemist oma töös
  • Valmidust koostööks ettevõtte tootmistiimi- ja teiste logistikastruktuuridega
  • Täpsust, korrektsust ja rutiinitaluvust

Kasuks tuleb:
Logistika alane kõrg- või kutseharidus
Varasem töötamine rahvusvahelises tööstusettevõttes
SAP kasutamise kogemus
Teadmised või kogemused EL Tolliseaduse ja Ekspordikontrolliseaduse rakendamisel
Vene keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskonda;
- Täiendkoolitusi kohapeal;
- Konkurentsivõimeline töötasu

Tööpakkumise number
#368066