2023-08-23 14:48:55

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
7.4 - 7.48 €/tunnis Bruto
CCC Group on ettevõtete grupp, mis koosneb viiest üksteist täiendavast kaubamärgist: CCC, Modivo, E-obuwie, HalfPrice ja DeeZee. Ettevõtete eesmärk on teha mood kättesaadavaks kõigile ja kõikjal. Sel põhjusel tegutseb CCC 29 riigis, kus on peaaegu 1000 kauplust üle maailma.

Töö kirjeldus

# Klientidega suhtlemine. Püüame tagada, et iga töötaja oleks oma ala ekspert ja tema saadud teadmisi kvaliteetsete jalatsite kohta jagatakse meie klientidega;

# Kassaaparaadiga töötamine. Kvaliteetne teenindus peaks lõppema müügiga, mille eest vastutate. Ära unusta kliendile naeratada ja soovida ilusat päeva!

# Väikesed laadimistööd. Meie kauplustesse saabub perioodiliselt uusi jalatsite saadetisi ja need peavad poes oma koha leidma;

# Saalivalve. Seame kauplustele kõrged standardid, seega on sul võimalus anda oma panus kaupluse laitmatusse väljanägemisse.

Ootused kandidaadile

Otsime inimesi, kes on:

# Suhtlushimulised,

# Naudivad tiimis töötamist,

# On positiivselt meelestatud,

# Valmis arenema ning nõus töötama vahetustega ka nädalavahetustel ning võib-olla ka poole tööajaga.

Ettevõte pakub

# Paindlikku töögraafikut. Soovid töötada pärast loenguid või nädalavahetustel? Või äkki on soov töötada täistööajaga? Meil on kindlasti midagi pakkuda!

# Töö rahvusvahelises kiiresti arenevas ettevõttes! CCC kauplused tegutsevad praegu 29 riigis ja neil on peaaegu 1000 kauplust ning see on alles algus!

# Koolitus- ja kasvuvõimalused. Plaanid karjääri moetööstuses? Alusta kassapidaja-konsultandina, kus õpid kõik põhitõed ja kui oled omandanud vajalikud kogemused, saad edasi liikuda!

# Kvaliteetsed tööjalatsid ja suured allahindlused CCC keti kauplustes

# Sisemised algatused. Kas sul on midagi välja pakkuda? Me tahaksime sinust kuulda. Vastutasuks pakume Sulle sisekonkursse, motivatsioonisüsteemi ja muid toredaid üllatusi!