Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693031

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja parim teenindamine

Müügimeeskonna toetamine

Pakkumiste, tellimuste ja müügiarvete koostamine

Kauba väljastamine

Kaupade transpordi organiseerimine

Kliendiürituste korraldamine

Müügisalongi tarvikutega varustamine

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane ja julgesuhtleja

Oled lahendustele suunatud

Oled väga hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja täpne oma töös

Oled kiire ja täpne trükkija

Oled hea arvutikasutusoskusega

Valdad kõnes eesti, vene ja/või inglise keelt (rootsi ja/või taani keel tuleb kasuks)

Ettevõte pakub

Täielikku väljaõpet töökohal töötamiseks

Aktiivset ja nooruslikku kollektiivi

Vastutusrikast tööd

Stabiilset töökohta

Spordikompensatsiooni

Ühisüritusi suvel ja talvel

Töökoha asukoht: Tedre 55 Tallinn

Tööpakkumise number
#693031

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
24. märts 2021

Balti-Filtrid OÜ on 2000 a. asutatud õhufiltrite tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte.
20-aastast turulolekut hindavad ka meie kliendid, kelleks on suurimad ventilatsiooni paigaldus- ja hooldusettevõtted Eestis ja Soomes.
Meie sihiks on olla parima kvaliteedi ja hinna suhtega filtrite tarnija Eestis ja lähinaabruses.

Vaata rohkem