Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526810

Tööpakkumise number

526810

Töö kirjeldus

Ettevõttesisese müügiinfo kordineerimine, ka. kliendiinfo edastamine müügimeeskonnale ja vastupidi.
Uute ja olemasolevate klientide assisteerimine, tellimuste vastuvõtmine ja käitlemisele edastamine.
Töökoht asub Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

Sul on müügiassistendi või sekretäri töö kogemus.
Oled oma töös iseseisev ja hea suhtleja.
Oled tehnilise taibuga ning Sul on vähemalt keskharidus.
Suhtled vabalt eesti keeles. Inglise ja vene kõnekeele oskus tuleb kandideerimisel kasuks.

Pakume arenemisvõimalusi spetsialistina, erialaseid koolitusi, motiveerivat töötasu ja korralikku lisatasu vastavalt ettevõtte tulemuslikkusele.

Kui Sul on huvi selle töökoha vastu, siis ootame Sind kandideerima.
Lisainfo Irma Elo tel: 6348433 või e-mail: irma.elo(at)bbtools.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

B&B Tools kontsern on 1906.a. Rootsis loodud ja 1976.aastast börsil noteeritud juhtiv põhjamaade tööriistade ja tarvikute müüja. B&B Tools kontserni kuuluvad järgnevad tootefirmad: Essve, Luna, Skydda, Gigant ja Grunda. B&B Tools Estonia AS esindab mitmeid tuntud kaubamärke (Tengtools, L.Brador, Essve jne). Meie ülesanne on muuta kliendi tööpäevad LIHTSAMAKS, TURVALISEMAKS ja TASUVAMAKS.