Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730135

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja töökat MÜÜGIASSISTENTI

kes naudib vaheldusrikast tööd, tempokat töökeskkonda ja oskab töötada aktiivse tiimiliikmena.

Müügiassistendi peamised ülesanded on:

  • müügimeeskonna igapäevane tugi;
  • müügidokumentide ja -info haldamine majandustarkvaras (Axapta) ning andmebaasides;
  • vastamine klientide päringutele;
  • kaupade komplekteerimine;
  • kodulehe sisu ja sotsiaalmeediakanalite haldamine;
  • tooteinfo tõlkimine.

Ootused kandidaadile

  • Oled initsiatiivikas ja süsteemne, tunned vastutust oma töö tulemuse eest;

  • Oled sihikindel ja kiire õppija;

  • Oled hea suhtlemisoskusega ja tasakaalukas;

  • Oled täpne, aus ja kohusetundlik;

  • Valdad väga heal tasemel eesti ja vähemalt kesktasemel inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks;

  • Sul on hea arvuti kasutamise oskus (Excel).

Ettevõte pakub

Täisajaga tööd esmaspäevast reedeni

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Toetavat meeskonda

Lisainfo:

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#730135