Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583021

Tööpakkumise number

583021

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline ettevõte Andres Glass Solutions OÜ otsib oma töökasse kollektiivi müügiassistenti, kelle põhilised tööülesanded on alljärgnevad.

  • Kliendiandmete ja müügitellimuste haldamine ning nende vormistamine andmebaasis.
  • Kliendisuhtlus uute ja olemasolevate kundedega.
  • Müügipakkumuste koostamine ja nende saatmine klientidele.
  • Tellimuste tarneaegade jälgimine ja klientide informeerimine.
  • Logistika ja finantsalaste ülesannete teostamine.
  • Müügijuhi abistamine jooksvates küsimustes vastavalt vajadusele.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on hea eesti-, vene- ja inglisekeele oskus (kasuks tuleb soomekeele oskus);
  • Sul on hea meeskonnatöö oskus;
  • oled iseseisev oma töö planeerimisel ja selle elluviimisel;
  • oled täpne, loogiline, süsteemne, korrektne ja analüüsivõimeline;
  • oled assisteerival ametikohal eelnevalt töötanud.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda koos vajalike töövahenditega.
  • Aktiivset, nooruslikku ja tegusat kollektiivi.
  • Vastutusrikast tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes.
  • Häid ja stabiilseid töötingimusi.
  • Pikaajalist töösuhet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2019
Kuulutus sisestati:
4. märts 2019

Andres on suurim ja vanim klaasist saunauste tootja Eestis, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 300 kõrgekvaliteedilist toodet. Lisaks saunaustele pakume täisklaasist lahendusi saunadele ja duširuumidele, aurusaunauksi, klaasist siseuksi ning peegleid. Oluline osa valmistoodangust on saadaval maailma 35 riigis ning eelkõige Baltikumi, Soome, Skandinaavia ja Lääne-Euroopa maade turgudel.