Müügiassistent
Tööpakkumise number #832918
Osaline kaugtöö võimalus

AbeStock AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

HULGIMÜÜGIFIRMA otsib

 MÜÜGIASSISTENTI

kelle ülesandeks on müügimeeskonna toetamine nende igapäevatöös.

Assistendi peamised ülesanded on:

  • müügimeeskonna assisteerimine
  • suhtlemine tarnijatega ja klientidega, sealhulgas kliendipretensioonide lahendamine
  • klientidele suunatud dokumentatsiooni (sh hinnakirjad, pakkumised, sortimenditabelid) koostamine
  • tarnijatele suunatud aruandluse ja raportite koostamine
  • klienditellimuste ja kliendilepingute haldus
  • kauba ostu- ja müügiarvelduste administreerimine majandustarkvaras Axapta ja Telema
  • osalemine ettevõtte müügi ja turunduse planeerimise tegevustes

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus sarnasel ametikohal

  • täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

  • heal tasemel arvutikasutamise oskus (Excel)

  • meeskonnatöö oskus ja hea pingetaluvus

  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • soovitavalt Axapta kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

  • toetavat meeskonda ja põhjalikku väljaõpet
  • korralikku töötasu
  • ettevõtte poolseid soodustusi
  • tööväliseid ühiseid üritusi
  • kaasaegset töökeskkonda uues kontoris
  • arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#832918

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2023
Müügiassistent Müügiassistent

AbeStock AS

AbeStock AS on üks pikema ajalooga hulgimüügifirmasid Eestis, mis on asutatud juba 1992. aastal. AbeStocki tegevusalaks on toidu-, lemmiklooma-, esmatarbe-, tööstus- ja moekaupade hulgimüük kaubamärkide omanike ametliku esindajana.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIHALDUR / MÜÜGIASSISTENT Alpek OÜ
MÜÜGIHALDUR / MÜÜGIASSISTENT Alpek OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
VIP 1
3 näd. tagasi
MÜÜGISEKRETÄR EESTI MAAVARA OÜ
725 - 2500 €/kuus
1
MÜÜGISEKRETÄR EESTI MAAVARA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
Veebipõhine värbamine ASSISTENT Ambrosia OÜ
Alates 10 €/tunnis
1
Veebipõhine värbamine
ASSISTENT Ambrosia OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
Osaline kaugtöö võimalus BACK OFFICE ASSISTANT 3 STEP IT OÜ
2
BACK OFFICE ASSISTANT 3 STEP IT OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGISEKRETÄR D.T.L. Consumer Products Eesti AS
MÜÜGISEKRETÄR D.T.L. Consumer Products Eesti AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki