Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243537

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
hinnapakkumiste tegemine
aruannete koostamine
andmebaaside korrashoid
andmete õigsuse kontroll ja sisestamine arvutisse

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
energilisus ja optimistlikkus
hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
kesk- või kõrgharidus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
meeldivat töökollektiivi
arenemisvõimalust

Lisainfo

Töögraafik on esmaspäevast reedeni, tööaeg 8.30 - 17.30
Töökoht asub Peetri külas, Rae vald, 75312

Tööpakkumise number
#243537

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
3. november 2011

Edukalt arenev firma otsib head ja vastutustundelist töötajat müügiassistendi ametikohale.

Vaata rohkem