Värsked tööpakkumised

Müügiagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421011

Tööpakkumise number

421011

Töö kirjeldus

Meie meeskonda on oodatud müügiagent kelle ülesandeks on aktiivne konsulteeriv müügitöö Eesti piires. Töö sisuks on kliendivajaduste väljaselgitamine ning klientide eesmärke ja vajadusi toetavate lahenduste väljapakkumine ja müük. Töö eesmärk on uute, heade ja pikaajaliste kliendikontaktide loomine ning olemasolevate kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinu kandideerimist, kui:

  • Sulle meeldib müügitöö
  • Sul on võime oma tööd iseseisvalt planeerida ning oled õpihimuline
  • Oskad hästi eesti keelt ning saad hakkama ka inglise ja vene keelega
  • Sul on B-kategooria juhiload
Kasuks tuleb B2B müügikogemus tööstuse ja/või tehnoloogia valdkonnas.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • vaheldusrikast ja arendavat tööd stabiilses ning jätkusuutlikus ettevõttes
  • võimalust laiendada oma suhtevõrgustikku ning õppida tundma erinevate ettevõtete igapäevaseid tööprotsesse
  • valdkonnaspetsiifilist väljaõpet
  • motiveerivat töötasu ja kaasaegseid töövahendeid
  • sõbralikku ja toetavat töökollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016

Agenda PRO OÜ loodi 1993. aastal. Tegeleme mööblitarvikute, furnituuri ja liimmaterjalide hulgimüügiga Eesti tööstustele. Oleme oma valdkonna üks vanem ettevõte Eestis.
Meie eesmärk on olla oma tegevusvaldkonna parima kvaliteediga toodete pakkuja.