Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma Pärnu meeskonda aktiivseid müügiagente. Sinu tööks on Home3 teenuste müük kaubanduskeskustes, ukselt-uksele, messidel ja laatadel.

Ootused kandidaadile

- Naudid inimestega suhtlemist, oled positiivne ja hea läbirääkija

- Oled meeskonnamängija, kuid tead ka isiklike eesmärkide väärtust

- Sind ispireerivad seiklused ja uued väljakutsed

Ettevõte pakub

- Ideaalset töötasu, mille kujundad Sina ise!

- Vingeid tiimikaaslaseid ja veel vingemaid tiimiüritusi

- Vägevate auhindadega müügimänge (soojamaareisid, rahalised auinnad, tehnikavidinad ja palju muud)

- Hüpelauda karjääriks

- Spord ID (100eur kvartalis), omatöötaja soodustused, professionaalsed motivatsiooni- ja müügikoolitused ootavad Sind!

Tööpakkumise number
#671218

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020
Müügiagent Pärnus! Vali ise töökoormus ja tööpäevad! Müügiagent Pärnus! Vali ise töökoormus ja tööpäevad!

TV PLAY BALTICS AS

Vaata rohkem

Müügiagent Pärnus! Vali ise töökoormus ja tööpäevad!