Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323061

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Läti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö klientidega, toodete tutvustus.
(It is job with shops like sales manager, to visit shops and and try to promote products)

Ootused kandidaadile

Nõutav töökogemus - üks aasta müügitöö valdkonnas. Keeleoskus - suurepärane eesti ja vene keel. Täiendavad nõuded: isiklik auto.CV + kaaskiri koostada INGLISE või VENE KEELES.

Töökoht Eestis: Valga või Tartu linnas. Miinimum töötasu 900 eurot kuus, 40 tundi nädalas, tähtajatu tööleping.

Lisainfo

CV + kaaskiri koostada INGLISE või VENE KEELES.

Tööpakkumise number
#323061

Asukoht:
Läti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem

Müügiagent