Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799914
Osaline kaugtöö võimalus

Müügiagent

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Otsime AKTIIVSET inimest, kes soovib teenida vastavalt oma tulemustele. Töö hakkab olema väga tulemusrikas. Müügiagent peab olema ambitsioonikas kuid  lojaalne ja viisakas inimene, kes suudab

  • Suhelda klientidega professionaalsel tasemel
  • Hoida kliente ning kasvatada kliendibaasi
  • Hea soome suhtlemisoskus nii kõnes kui kirjas

 Ettevõte tegeleb Soome tööjõuvahendusega.

Ootused kandidaadile

Soovime sinuga alustada mahukat tegevust, kui

  • Valdad soome keelt suhtlustasandil
  • Oled aktiivne suhtleja, julged raha teenida ja tahad areneda meie firmas

Ettevõte pakub

  • Paindlik tööaeg

  • Kodus või mujal töötamise võimalus

  • Väga head tulemustasu (2500 - 11000)

Tööpakkumise number
#799914
Müügiagent