Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217117

Müügi- ja turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügi- ja turundusjuhile, kelle töö sisuks on hotelli London ja tema partnerhotelli Pallas hotelli- ja konverentsiteenuste aktiivne müük ning turundamine.

Müügi- ja turundusjuhi tööülesanneteks on:
- müügitegevuse igapäevane juhtimine;
- hotellide turundusplaanide väljatöötamine ning arendus;
- müügikanalite valik ning koostöö koordineerimine;
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine;
- kliendiürituste korraldamine ja osalemine müügiüritustel ja messidel;
- hotellipakettide väljatöötamine ja müük ning kodulehtede haldus;
- osalemine hotelliteenuste hinnakujunduses.

Nõudmised kandidaadile

Ametikohale kandideerimisel eeldame:
- müügitöö kogemust, kasuks tuleb turundustöö kogemus ning hotelli- ja turismisektori tundmine;
- kõrgharidust või selle omandamist;
- julgust ja väga head suhtlemis- ning veenmisoskust;
- analüüsi- ja algatusvõimet;
- väga head arvuti kasutamise oskust;
- võõrkeelte oskust.

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu;
- täiendkoolitusi vastavalt vajadusele;
- arendavaid töölähetusi ning messidel osalemist;
- häid töötingimusi Tartu kesklinnas;
- nooruslikku ning toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#217117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2011

Hotell London on Tartu ainus neljatärnihotell, pakkudes lisaks kvaliteetsele majutusteenusele ka häid konverentsivõimalusi. Koos partnerhotell Pallasega moodustame Lõuna- Eestis ühe suurima ning külastatavaima hotellikompleksi.

Vaata rohkem