2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda dünaamilist ja tulemuslikku müügi- ja turundusjuhti, kes jagab meie kirge keskkonnasõbralike ja puidul põhinevate ehitusmaterjalide vastu. Meie NORDIC FIBREBOARDIS usume, et tulevik kuulub jätkusuutlikele lahendustele, mis mitte ainult ei loo tervislikku elukeskkonda, vaid on ka energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud.

Ootused kandidaadile

Suurepärase müügijuhi tunneme ära tema loomupäraselt hea suhtlusoskuse, proaktiivsuse ja sihikindluse järgi. Sul on tugev soov ja tahe seada, saavutada ning ületada müügieesmärke. Oled energiline ning omad laia silmaringi ja sügavat huvi ehitusmaterjalide turu vastu. Sinu ambitsioonid on kõrged ning sul on "can-do" suhtumine kõigesse, mida ette võtad. Ootame uue kolleegina Sinult positiivset ja optimistlikku hoiakut ning võimet sulanduda hästi meeskonda. Samuti on oluline iseseisvus ja lahendustele orienteeritus.

Ladus inglise keele oskus on vajalik ning igasugune täiendav Euroopa suurkeele oskus on boonuseks. Varasem B2B müügikogemus annab kindlasti eelise, kuid kogenud müügijuhina tead ka ise, mis aitab silma paista.

Ettevõte pakub

Nordic Fibreboardis saab müügijuht mitte ainult müüa ja turundada meie keskkonnasõbralikke tooteid, vaid ka panustada uute toodete ja lahenduste arendamisse. Meie ettevõttes on võimalus arenguks ning oma panuse andmiseks ettevõtte edu kasvatamisel. Müügijuhina saad osaleda dünaamilises ja toetavas töökeskkonnas, kus jagatakse kogemusi ja teadmisi oma kolleegidega.