Värsked tööpakkumised

Müügi- ja turunduse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504351

Tööpakkumise number

504351

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule, positiivsele ning kogemustega müügi- ja turundusassistendile, kelle töö sisuks on:

  • ettevõtte müügitöö assisteerimine (B2B ja B2C)
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • sortimendi ja kampaaniatoodete andmebaaside korrastamine,
müügianalüüside tegemine, laoseisude jälgimine ning müügipakkumiste ja -
tellimuste vormistamine
  • arvete ja saatelehtede vormistamine
  • kodulehe ja FB konto haldamine
  • turundus- ning reklaamikampaaniate assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil see õige suhtumine, et töö ei ole lihtsalt koht kus olla, vaid teha iga päeva midagi erilist.

Lisaks loodame, et Sul on:

  • väga hea arvuti kasutamise oskus (peamiselt Excel, Word, Directo ) kasuks
tuleb erinevate laoprogrammide tundmine;
  • eelnev müügi- ja turundusalane töökogemus;
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • initsiatiivikus ja algatusvõime;
  • täpsus ja kohusetundlikkus;
  • oskus oma aega planeerida.

Ettevõte pakub

  • palka 800 EUR neto ja motiveerivat lisatasu;
  • väga palju huvitavat tööd;
  • lahedaid töökaaslaseid ja kliente;
  • võimalus kasvada koos ettevõttega turuliidriks;
  • Vianori-siseseid koolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2017
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2017

Vianor on Eesti suurim rehvi- ja hoolduskeksus, kes esindab Nokiani tooteid. Meil on 9 esindust, kus pakutakse parimat teenindust sõiduautost rasketehnikani. Meie meeskond on valmis leidma lahenduse ka kõige keerulisemale väljakutsele.