Müügi- ja turundusassistent
Tööpakkumise number #697469

AIRWAVE OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kütte-, ventilatsiooni ning kliimaseadmete maaletooja OÜ Airwave otsib enda meeskonda müügi- ja turundusassistenti

Sinu ülesandeks on:

  • Müügimeeskonna toetamine igapäevatöös
  • Turunduskampaaniate koordineerimine
  • Ettevõtte sotsiaalmeedia kontode haldamine
  • Hinnapäringute haldamine
  • Müügi- ja ostutellimuste haldamine
  • Müügi- ja ostuarvelduste administreerimine majandustarkvaras Directo
  • Laoseisu jälgimine
  • Müügihinnakirjade koostamine ning andmete ettevalmistamine raamatupidamisprogrammi sisestamiseks
  • Ostuarvete kontroll

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima:

  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Excel, MS Outlook jm)
  • Meeskonnatöö oskus ja hea pingetaluvus
  • Väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Toetavat meeskonda ja põhjalikku väljaõpet
  • Kaasaegset töökeskkonda uues kontoris
  • Värskeid puuvilju igas päevas
  • Tööväliseid ühiseid üritusi

NB! Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#697469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021
Müügi- ja turundusassistent Müügi- ja turundusassistent

AIRWAVE OÜ

AIRWAVE on 1999. aastal erakapitalil asutatud ettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on õhukonditsioneeride ja ventilatsioonisüsteemide import, müük, paigaldus ja hooldus.

Seoses pideva töödemahu suurenemisega, otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem